Жителів с. Мала Михайлівка ознайомлено з кампанією #ПраваЗахисників

15 Жовтня 2019 року о 10:53

У рамках загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» та кампанії #ПраваЗахисників, працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели правороз’яснювальну роботу з жителями  села Мала Михайлівка Веселівського району Запорізької області.

Захисники та їх сім’ї дізналися:

  • Право на безоплатну правову допомогу.
  • Про знижку на оплату послуг ЖКГ: хто може отримати знижку, як її отримати, на які послуги надається знижка для оплати, норми споживання, в межах яких надається знижка?
  • Про безоплатне медичне забезпечення.
  • Про безкоштовний проїзд: які потрібні документи для отримання права на безкоштовний проїзд, що робити, якщо тобі відмовлять у пільговому проїзді?

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію згідно чинного законодавства з хвилюючих питань, буклети та плакати.  Захисники України задоволені, що завдяки кампанії Міністерства Юстиції «Права захисників!», можуть підвищити свою юридичну грамотність та захищати свої права.

Крім того, жителі села були проінформовані щодо актуальних кампаній Міністерства юстиції України у рамках проєкту «Я Маю право!», а саме:  #ЧужихДітейНеБуває, #ЯМаюПравоБутиПрисяжним, #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду,  #ВідповідальнеБатьківство, #СтопБулінг, #СтопНасильство та інші.

Додатково,  до відома було ознайомлено громадян щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

 

#ЯМаюПраво!

#ПраваЗахисників

#ЗахистДляЗахисників

#ВетеранеЗнайСвоїПрава

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопНасильство!

#ЯМаюПравоБутиПрисяжним

#ЕлектроннийДокументообіг

#ПравоНаВиконанняРішеньСуду