Запрошуємо молодь взяти участь у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

20 Вересня 2019 року о 11:41

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до Плану Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на 2019 рік, восени 2019 року традиційно планується провести Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (далі Конкурс), в підтримку студентських громад переміщених закладів вищої освіти України.

Конкурс проводиться Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Асоціацією вчених-внутрішньо переміщених осіб, Експертно-аналітичним агентством «Відкрита Україна», Агенцією впровадження реформ, Рухом за оновлену юстицію.

Даний Конкурс проводиться вже майже 10 років. В цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до проблем студентської молоді, що навчається в переміщених закладах вищої освіти України.

Основна мета Конкурсу – підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи молоді; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти вищого навчального закладу (наукової установи).

Конкурсні роботи разом з заявкою та від сканованою копією рецензії наукового керівника подаються на електрону адресу організаційного комітету uccplec@gmail.com до 30 жовтня 2019 року.

Контактні дані організаційного комітету: Viber, WhatsApp +380955031091, електрона адреса uccplec@gmail.com.

Фінансування Конкурсу буде забезпечено за рахунок Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України, отриманої у 2019 році Єршовою Юлією Олександрівною.