Запорізькою юстицією проведено навчання з працівниками 19 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Запорізькій області

26 Вересня 2019 року о 17:22

26 вересня 2019 року, під час робочої зустрічі, Запорізькою юстицією проведено навчання з працівниками 19 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області з питань дотримання прав людини та громадянина під час діяльності державних установ.

Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу забезпечення верховенства прав і основних свобод людини у відносинах з державою, а також визнання обмеженості свободи держави, її органів і посадових осіб відповідно до принципу, згідно з яким дозволено лише те, що прямо передбачається законом.

Під час зустрічі також було обговорено основні меседжі проєкту «Я маю право!». Адже залучення державних установ на місцях до участі у реалізації проєкту сприяє наданню якомога більшій кількості населення базової інформації з правових питань, підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.