Запорізькі школярі відвідали Бердянську виправну колонію

13 Травня 2019 року о 15:49

Одним із ключових завдань Міністерства юстиції є захист прав дітей, зокрема впровадження ефективного правосуддя щодо неповнолітніх. Саме для цього Мін’юст запустив проект «Від мрії до дії», який активізує роботу з профілактики правопорушень і об’єднує навколо цього всі профільні органи.
В рамках реалізації проекту «Від мрії до дії» Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області ініційовано проведення екскурсії до виправної колонії для школярів м.Бердянська.
«Сьогодні ми демонструємо новий підхід у сфері профілактики, коли через таке наглядне знайомство з різними соціальними реаліями, ми намагаємось показати дітям різні варіанти розвитку подій, що їх очікують залежно від шляху, який вони оберуть для себе. Так, сьогодні бердянські школярі відвідали справжню виправну колонію. Це місце – емоційно і енергетично не з приємних, тому будемо сподіватися, що цей візит спрацює як певний запобіжник на майбутнє і вони зроблять все, щоб туди ніколи не потрапляти» – наголосив Сергій Васильцов, коментуючи екскурсію до Бердянської виправної колонії №77.
Екскурсія в колонію тривала близько двох годин. Але цього часу, визнаються діти, вистачило, щоб відчути ту атмосферу, яка панує за цим високим парканом з колючим дротом. Там школярі ознайомилися з умовами утримання засуджених, поспілкувалися з адміністрацією виправної установи і спецконтингентом. Останні наполегливо радили дітям не порушувати закон і не потрапляти в місця позбавлення волі.

Проведення такої незвичайної екскурсії – експеримент, який, сподіваємось, зможе змінити світогляд дітей і дати їм можливість відчути, що їх майбутнє залежить тільки від них

#Від_мрії_до_дії
#ЯМП
#Запорізька_юстиція