Запорізька юстиція запросила дітей у країну дитячих прав

25 Червня 2019 року о 18:09

Щороку запорізька юстиція під час роботи пришкільних літніх таборів проводить різноманітні правоосвітні заходи для школярів початкових класів.

25 червня 2019 року фахівці запорізької юстиції за допомогою казок та загадок розповідали малечі Запорізької загальноосвітньої школи № 104 про їх права та обов’язки.

На початку зустрічі з дітьми обговорювалися такі важливі питання, як «Права та обов’язки дитини» та «Що таке права людини?». Діти дуже зацікавилися своїми правами та задавали багато питань, у тому числі: чи мають вони право на захист своєї особистої недоторканості, куди звертатися у разі несправедливості, як захистити свої особисті речі та як довести свою правоту перед дорослими.

Пригадавши права дітей, учні з пелюстків збирали квітку своїх прав та обов’язків, а також визначали зашифровані слова. Крім того, учням було продемонстровано уривки з мультфільмів, на прикладі яких діти вирішували, хто із персонажів мультфільму є правопорушником та які саме права вони порушили. По закінченню зустрічі діти заповнили «Карту своїх прав» та лабіринт «Допоможи героям обрати правильний шлях».

#ЯМП

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопБулінг