Запорізька юстиція взяла участь у публічній дискусії на тему: «Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни»

9 Липня 2019 року о 17:56

Сьогодні, 09 липня 2019 року у приміщенні Запорізької облдержадміністрації відбулася публічна дискусія на тему: «Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни». Ініціатор заходу – Міжнародна фундація виборчих систем  (IFES), що опікується питаннями підтримки права громадян на чесні та відкриті вибори.

До дискусії долучилося понад 200 представників освітньої галузі та галузі охорони здоров’я. Під час заходу було акцентовано увагу на те що саме бюджетна сфера першою зустрічає виборчий процес. І можливості зловживань у цьому напрямку є питанням для дискусії та обговорення з точки зору законності. Тож нині спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України проект IFES проводить публічну дискусію, в рамках якої представники бюджетної сфери Запорізької області мають можливість висловити власні пропозиції та зауваження.

Запорізька юстиція в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», розповіла як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року не за місцем реєстрації та проінформувала присутніх освітньої та медичної галузей Запорізької області про кампанії запроваджені Міністерством юстиції України.

Усі охочі отримали примірники видання «Юстиція відкрита для людей», інформаційні тематичні буклети «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Суд за участі присяжних», «Чесна платіжка».