Запорізька юстиція відсвяткувала День вишиванки урочистою ходою!

16 Травня 2019 року о 18:10

Сьогодні, 16 травня, весь світ відзначає День вишиванки – свято, що покликане зберігати й популяризувати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного дотриманням українського одягу.
Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.
Запорізька юстиція вирішила доєднатися до святкування цього яскравого, чуттєвого та патріотичного свята и вийшла на урочисту ходу у вишитих сорочках.
Спілкуючись з пресою, Сергій Нікітенко – заступник начальника управління з питань державної реєстрації акцентував: «Сьогодні ми вийшли на традиційну ходу, присвячену святкуванню дня вишиванки. Це свято проводиться вже 13 рік поспіль і з кожним роком набуває все більшої популярності. хочу наголосити, що запорізька юстиція щороку долучається до святкових заходів з цієї нагоди і вже вдруге організовує урочисту ходу самостійно. Крім того в цей день усі наші працівники знаходяться на робочих місцях та ведуть прийом громадян у вишиванках. Таким чином ми висловлюємо свою солідарність з українською діаспорою всього світу. Адже, насамперед, це свято покликане об’єднати людей.»
Працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області пройшли до площі Маяковського, де було організовано масове правове інформування мешканців нашого міста. Кожен бажаючий міг отримати правову консультацію з нагальних питань та отримати відповіді на усі свої запитання.