Запорізька юстиція розповідає як поїхати з дитиною за кордон

16 Липня 2019 року о 12:40

Фахівці запорізької юстиції продовжують активну правопросвітницьку роботу в рамках реалізації кампанії  «Поїхати з дитиною за кордон – легко!». 15 липня 2019 року фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції провели промо-захід для фахівців та відвідувачів ДП «Документ».

Присутнім розповіли про новації в законодавстві, про зміни до Законів #ЧужихДітейНеБуває щодо виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків. Відтепер дозвіл другого з батьків на виїзд дитини за кордон не потрібно отримувати, якщо вона проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у побаченнях, спілкуваннях. Така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця. Мета такої поїздки: оздоровлення та відпочинок, лікування, навчання, участь у змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах. В разі заборгованості зі сплати аліментів строком понад 4 місяці або понад 3 місяці дитині з інвалідністю або тяжкою хворобою, з дитиною можна виїхати за кордон на строк до 1 місяця і більше без дозволу боржника. Батьки, які сплачують аліменти вчасно, можуть виїхати з дитиною за кордон на строк, передбачений нотаріально посвідченою згодою або рішенням суду. 

Також, усі охочі отримали правові консультації та інформаційні матеріали Міністерства юстиції України і Головного територіального управління юстиції.

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ВідповідальнимБатькамУрядоваПідтримка

#ЧужихДітейНеБуває

#НеПереплачуйтеЗаТеплоТаГарячуВоду