Запорізька юстиція проводить уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

3 Вересня 2019 року о 16:15

Сьогодні, фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області разом із соціальним партнером – головою громадської спілки “ЗАПОРІЗЬКА РАДА РЕФОРМ” Зубко Ігорем Владиславовичем провели правоосвітні уроки з учнями 5 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101 Запорізької міської ради  та учням 5 класу Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради на тему: «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках уроку, фахівці юстиції у цікавій інтерактивній формі розповіли учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення, продемонстрували та обговорили відеоролик про права та обов’язки дитини.

Діти у свою чергу, дізналися основні положення Конвенції про права дитини, Конституції України, заповнили карту «Права дитини», взяли участь у практичній вправі «Правове дерево».

Учні були активними, задавали багато питань, а також ділилися своїми особистими знаннями про права та обов’язки дитини, вели дискусії та розбирали приклади із життя дітей, щодо прав та обов’язків.

Було поінформовано в рамках наступних кампаній Міністерства юстиції: #ЧужихДітейНеБуває, #ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко!, #ПодатковаЗнижкаНаНавчання, #СтопНасильство», #CтопБулінг, «Виконання рішення суду» тощо. Під час інформативного спілкування надавалися друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

#ЯМаюПраво!

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопНасильство!

#ПравоНаВиконанняРішеньСуду

#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко

#Юстиція_відкрита_для_людей!