Запорізька юстиція провела тренінг з прав людини

30 Липня 2019 року о 15:54

30 липня 2019 року, під час робочої зустрічі, Запорізькою юстицією проведено тренінг з працівниками юридичної служби Великобілозерської районної державної адміністрації Запорізької області з питань дотримання прав людини та громадянина під час діяльності органу виконавчої влади. Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу забезпечення верховенства прав і основних свобод людини у відносинах з державою, а також визнання обмеженості свободи держави, її органів і посадових осіб відповідно до принципу, згідно з яким дозволено лише те, що прямо передбачається законом.

Під час зустрічі також було обговорено основні меседжі проекту «Я маю право!». Адже залучення державних органів виконавчої влади на місцях до участі у реалізації проекту сприяє наданню якомога більшій кількості населенню базової інформації з правових питань, підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.

#ЯМАЮПРАВО!