Запорізька юстиція провела тренінг з прав людини

25 Квітня 2019 року о 12:20

24 квітня 2019 року, під час робочої зустрічі, Запорізькою юстицією проведено тренінг з працівниками юридичної служби Управління соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області з питань дотримання прав людини та громадянина під час діяльності органу виконавчої влади. Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу недискримінації – всеосяжного принципу міжнародного права який застосовується до кожної людини і поширюється на всі права людини і свободи, не допускаючи дискримінації за жодною з ознак (стать, вік, раса, колір шкіри, віросповідання чи будь-яка інша).

Під час зустрічі також було обговорено основні меседжі проекту «Я маю право!». Адже залучення державних органів виконавчої влади на місцях до участі у реалізації проекту сприяє наданню якомога більшій кількості населенню базової інформації з правових питань, підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою, якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.

 

#ЯМАЮПРАВО!

#РОБОЧИЙВІЗИТ