Запорізька юстиція провела правовий квест в оздоровчому таборі “Райський куточок”

24 Липня 2019 року о 18:34

23 липня 2019 року у центральній частині Бердянської коси на невеликому півострові лунали дитячий сміх та радощі. У гості до оздоровчого табору «Райський куточок» завітала запорізька юстиція. З метою формування знань та уявлень учнів про права та обов’язки дитини в Україні, фахівцями Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено правовий квест «Сходинками права».

Вітаючи юних учасників квесту очільник запорізької юстиції Сергій Васильцов зазначив: «Сьогодні ви маєте гарну можливість не тільки проявити себе, показати дух суперництва, але й розширити свої правові знання в ігровій формі. Ви помандруєте сходинками права до країни, де кожна дитина знає свої права».

Правовий квест розпочався з інструктажу  команд і отримання маршрутних листів. Після чого малеча з захопленням розпочала рух між локаціями. На учасників чекали  розвиваючі ігри «Що? Де? Коли?», «Вік: обов’язки і відповідальність», «Європейські країни». Особливу увагу організатори приділили питанню булінгу серед школярів та протидії йому. Адже на літніх канікул ця проблема не зникає та, на жаль, залишається актуальною в дитячих колективах, тому дітям було запропоновано пограти в гру «Стоп булінг!». Окрім цього, діти змогли відчути себе справжніми дорослими споживачами, намалювавши ідеальну упаковку продукту згідно основних критеріїв. Така розвага чекала учасників квесту на станції «Права споживачів». Далі на шляху до перемоги юних громадян чекала станція «Я – державний виконавець», де завдання були не з легких – скласти свою першу постанову. На останок кожна з команд допомогла хлопчику Юстимчику, дівчинці Юстинці та котику Ямпику обрати правильний шлях у настільній грі «Я маю право». Всі учасники правового квесту отримали не тільки гарний настрій та правові знання, а й приємні подарунки.

По завершенню пізнавального та цікавого заходу Сергій Васильцов висловив вдячність керівництву табору за сприяння проведенню правового квесту «Сходинками права».

Такий формат правопросвітницького заходу фахівцями юстиції було обрано не випадково, оскільки правовий квест є одним із найефективніших – розважаючись діти отримують та засвоюють знання.