Запорізька юстиція провела для школярів урок щодо протидії булінгу

22 Травня 2019 року о 13:23

21 травня 2019 року працівники Головного    територіального управління юстиції у Запорізькій області відвідали Запорізький ліцей № 105, де провели для учнів 7 класу правопросвітницький урок на тему булінгу. Школярам розповіли, чому булінг може виникати в навчальному середовищі, роз’яснили як потрібно діяти та куди звертатися за допомогою у разі виявленні даного явища.

Юристи окремо наголосили, що від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми і потребують підтримки дорослих. На жаль, навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід. Тому цю проблему не потрібно замовчувати!

В ході спілкування з учнями, їм пояснили, що булінг – це не просто пустощі чи дружнє піддражнювання, що за адміністративні правопорушення наступає відповідальність. Крім того, роз’яснили, як потрібно діяти та куди звертатися при виявленні даного явища.

Наприкінці зустрічі учні заповнили «серця толерантності», де написали добрі слова та побажання, що можуть допомогти іншій людині, розрадити її чи просто зігріти душу.

#СтопБулінг

#ПідЗахистомПрава

#ЗнаюДіюЗахищаю!

#ЯМП!