Запорізька юстиція продовжує цикл правоосвітніх зустрічей з дітьми у пришкільних літніх таборах

14 Червня 2019 року о 11:53

Фахівці запорізької юстиції продовжують інформувати підлітків про їх права. Такі зустрічі допомагають сформувати у дітей знання про права людини та уявлення про механізми захисту прав дітей, нагадати про нерозривний зв’язок прав та обов’язків, а також навчити розрізняти дійсні та уявні порушення прав.

13 червня 2019 року правоосвітня зустріч була організована для дітей, які перебувають на відпочинку в пришкільному літньому таборі Запорізького колегіуму «Елінт».

На початку зустрічі фахівці юстиції активно поспілкувалися з малечею про їх права та обговорили таке важливе питання, як права та обов’язки дитини. Під час гри «Казкові герої та їх права» діти з цікавістю розглянули картки, на яких зображені персонажі знайомих казок, об’єднали у пари позитивних та негативних персонажів та розповіли, які права були порушені.

Також малеча подивилася уривки з мультфільмів, на прикладі яких вона вирішувала, хто із персонажів мультфільму є правопорушником та які саме права вони порушили.

Крім того, дітлахам було запропоновано заповнити карту «Права дитини», на якій вони по черзі з’єднували хмаринку з правом та картинку, яка відповідала правильній відповіді.