Запорізька юстиція продовжує розповідати про інформаційну кампанію #ПраваЗахисників

18 Жовтня 2019 року о 12:35

Працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели інформаційну кампанію #ПраваЗахисників у рамках загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» для мешканців  Шевченківського району  м. Запоріжжя.

Фахівці зазначили, що учасники бойових дій відповідно до закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Крім того, мешканцям району було наголошено, що в рамках інформаційної кампанії #ЧужихДітейНебуває Мін’юстом розроблено закон номер 2477-VIII, що надає право отримати податкову знижку для батьків , які оплачують навчання дітей у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти, а також про інші кампанії Міністерства юстиції України: #ЯМаюПравоБутиПрисяжним,#ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду, #ВідповідальнеБатьківство, #СтопБулінг, #СтопНасильство та інші.

Додатково,  до відома було ознайомлено громадян щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#ЯМаюПраво!

#ПраваЗахисників

#ЗахистДляЗахисників

#ВетеранеЗнайСвоїПрава

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопНасильство!

#ЯМаюПравоБутиПрисяжним

#ЕлектроннийДокументообіг

#ПравоНаВиконанняРішеньСуду