Запорізька юстиція продовжує роботу спрямовану на захист прав людини

29 Травня 2019 року о 17:21

В Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області та Чернігівській районній державній адміністрацій Запорізької області проведено тренінги, під час яких фахівці Запорізької юстиції обговорили з працівниками питання дотримання прав людини та громадянина в діяльності органів виконавчої влади. Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу недискримінації – всеосяжного принципу міжнародного права, який застосовується до кожної людини і поширюється на всі права людини і свободи, не допускаючи дискримінації за жодною з ознак (стать, вік, раса, колір шкіри, віросповідання чи будь-яка інша).

Під час зустрічей також обговорювались основні меседжі проекту «Я маю право!». Адже залучення державних органів виконавчої влади на місцях до участі у реалізації проекту сприяє наданню якомога більшій кількості громадян базової інформації з правових питань, підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою, якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.

#ЯМАЮПРАВО!

#РОБОЧИЙВІЗИТ