Запорізька юстиція продовжує роботу направлену на захист прав людини

25 Квітня 2019 року о 17:58

 

25 квітня 2019 року, під час робочої зустрічі, Запорізькою юстицією проведено тренінг з працівниками юридичної служби Державної організації «Комбінат «Зірка» з питань дотримання прав людини та громадянина під час діяльності організації. Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу недискримінації – всеосяжного принципу міжнародного права який застосовується до кожної людини і поширюється на всі права людини і свободи, не допускаючи дискримінації за жодною з ознак (стать, вік, раса, колір шкіри, віросповідання чи будь-яка інша) та недопустимості порушення трудових прав.

Під час зустрічі також було обговорено основні меседжі проекту «Я маю право!». Адже реалізація проекту сприяє підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою, якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.

 

#ЯМАЮПРАВО!

#РОБОЧИЙВІЗИТ