Запорізька юстиція продовжує роботу направлену на захист прав людини

5 Червня 2019 року о 15:49

04 червня 2019 року, під час робочої зустрічі, Запорізькою юстицією проведено тренінг з працівниками Управління Державної казначейської служби України у Пологівському районі Запорізької області з питань дотримання прав людини та громадянина під час діяльності органу влади. Зокрема, працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наголосили на пріоритетності дотримання принципу забезпечення верховенства прав і основних свобод людини у відносинах з державою, а також визнання обмеженості свободи держави, її органів і посадових осіб відповідно до принципу, згідно з яким дозволено лише те, що прямо передбачається законом.

Під час зустрічі також було обговорено основні меседжі проекту «Я маю право!». Адже реалізація проекту сприяє підвищенню юридичної грамотності українців та формуванню нової правової культури в суспільстві.

Знання своїх прав та розуміння до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, і є тією необхідною базою, якою власне й забезпечується дотримання прав людини та громадянина.

#ЯМАЮПРАВО!

#РОБОЧИЙВІЗИТ