Запорізька юстиція організувала екскурсію до кінологічного центру

14 Травня 2019 року о 11:15

В рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» 13 травня 2019 року запорізька юстиція спільно з працівниками поліції ювенальної превенції та кінологічної служби організували для учнів початкових класів КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР екскурсію до кінологічного центру. Під час заходу діти не тільки познайомились зі специфікою служби, а й мали змогу перевірити навички поліцейських собак.

В ході екскурсії працівники поліції розповіли маленьким гостям про особливості роботи кінологічної служби. Поліцейські разом із службовими собаками виступили перед дітьми. Так, школярі побачили, як чотирилапі помічники правоохоронців знаходять «вибухівку» та затримують злодіїв. Найбільший захват у малечі викликав виступ службового собаки Форс, який продемонстрував свої навички.

Діти із захопленням розглядали спецзасоби та приміряли екіпірування поліцейських, а також мали змогу погратися з чотирилапими помічниками правоохоронців. Наприкінці заходу ювенальні поліцейські нагадали дітлахам правила безпечної поведінки.