Запорізька юстиція навчалася рятувати життя

16 Травня 2019 року о 14:05

Згідно з Конституцією України людина, життя та її здоров’я є найвищими цінностями, тому кожен громадянин зобов’язаний мати хоча б базові знання для спасіння життя у надзвичайних ситуаціях.
Тож, задля підвищення знань у сфері першої допомоги для працівників запорізької юстиції на базі «Запорізького медичного коледжу» було проведено інтенсив з невідкладної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.
Протягом дня запорізькі правники вивчали природу характеристики природних та техногенних катастроф, освоювали ази невідкладної допомоги при закритих та відкритих травмах, кровотечі, ушкодженнях голови та шиї, термічних ушкодженнях, тощо.
Після теоретичної частини, усі учасники тренінгу мали змогу відпрацювати отримані знання на практиці та з цікавістю накладали один одному пов’язки, лангети, реанімували манекен та вчилися користуватися дефібрилятором.
Сподіваємось, що отриманні знання, нашим фахівцям не прийдеться відпрацьовувати у реальних умовах, але не сумніваємось, що у випадку надзвичайної ситуації вони чітко будуть знати як діяти.