Запорізька юстиція консультувала гостей арт-пікніку

18 Серпня 2019 року о 9:52

Сьогодні у Запоріжжі вже вп’яте відбулося родинне свято під назвою «Арт-пікнік».

Організатори підготували для городян безліч розважальних і пізнавальних заходів. Найбільше розваг було розроблено для маленьких запоріжців. На площі Маяковського розташувалося безліч локацій з майстер-класами з декору пряників, виготовлення аксесуарів з бісеру, фігурок з глини і багато іншого. Також малюки могли покататися з патрульними поліцейськими на Пріус і приміряти захисну амуніцію правоохоронців. Поруч рятувальники проводили майстер-класи з правилами безпеки, показували, як правильно одягати протигази, користуватися вогнегасниками та дозволяли малюкам навіть управляти пожежним автомобілем.
Серед значної кількості локацій, яскраво виділявся інформаційний майданчик Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, на якому малеча та дорослі мали змогу дізнатися про безліч послуг та можливостей, що надаються Міністерством юстиції.

З дітьми обговорювали такі важливі питання, як «Права та обов’язки дитини» та «Що таке права людини?», чи мають діти право на захист своєї особистої недоторканості, куди звертатися у разі порушень їхніх прав. Крім того, вони заповнювали «Карту своїх прав» та проходили лабіринт «Допоможи героям обрати правильний шлях».

Довідково: Протягом дня на фестивалі працювала виїзна студія Філії Суспільного UA: Українське радіо Запоріжжя, в прямому ефірі якого, фахівці запорізької юстиції висвітлили основні месседжи інформаційних кампаній Мінюсту та відповідали на питання ведучих та слухачів.

#ЯМП!
#Запорізька_юстиція
#Мінюст
#Minjust
#Ямаюправо!