Визначено найбільших у запорізькій області боржників по заробітній платі

13 Травня 2019 року о 10:05

Під час чергового засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, що проходило під головуванням очільника Запорізької юстиції Сергія Васильцова, було визначено найбільших боржників по заробітній платі.
Ними виявились ДП «Державний проектний інститут «Запоріжцивільпроект», заборгованість якого перед своїми працівниками складає майже 5,5 млн.грн., ЗДП «Кремнійполімер» із заборгованістю понад 4,8 млн.грн. та КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради із заборгованістю в понад 1 млн. грн.
Станом на 10.05.2019, завдяки вжитим заходам примусового виконання, державними виконавцями Запоріжчини було стягнуто понад 44,7 млн.грн. заборгованості з заробітної плати. Майже 3 000 працівників нарешті отримали свої кошти.
Учасники засідання не лише розглянули стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Запорізької області та проаналізували проблемні питання, які виникають, але й визначили перспективи погашення даних заборгованостей.
Довідково: до складу регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, утвореного у 2018 році при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області окрім представників юстиції входять представники Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Запорізького обласного центру зайнятості, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Запорізької обласної ради профспілок.