Вишиванка долає кордони…

16 Травня 2019 року о 17:25

Як відомо, свято вишиванки, присвячене українській національній культурі і традиціям, попри свій відносно молодий вік вже набуло широкої популярності та стало традиційним. Святкові акції, присвячені українській вишиванці, проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії, тощо. Наразі до акції долучаються понад 60 країн по всьому світу. Адже провідна мета цього свята – об’єднати людей.
Запорізька юстиція цього року, окрім традиційної ходи у вишиванках та флешмобу #вишиване_селфі у соціальних мережах, ініціювало проведення такого заходу, як «Вишиванка долає кордони». Фахівцями управління було підготовлено більше тисячі вишиваних інформаційних пакунків, які дарували в міжнародному аеропорту «Запоріжжя» та на залізничному вокзалі станції Запоріжжя-1 кожному, хто від’їжджав, відлітав або, навпаки, повертався чи вперше приїхав до Запоріжжя.
Хотілося б зазначити, що такий невеличкий інформаційний захід покликаний ближче познайомити світ як з українською культурою, так і з ініціативами Міністерства юстиції України. Всього за два дні, протягом яких тривала акція, по світу розлетілося більше тисячі буклетів Мін’юсту.
Сподіваємось, що до якої країни не потрапили б наші інфо-вишиванки, українці, що перебувають за кордоном відчують турботу та підтримку органів української юстиції.