Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу активно реалізується у Запоріжжі!

19 Вересня 2019 року о 15:13

19 вересня 2019 року фахівцями Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено черговий навчальний тренінг для старшокласників та студентів запорізьких вищів в рамках Школи правової грамотності для молоді «Моє право», за ініціативи та на базі соціального партнера – КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

Сьогоднішній навчальний тренінг присвячений протидії булінгу в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Говорили про те, як протистояти агресору та не стати жертвою цькування, яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу.

У практичній частині тренінгу учасників, шляхом жеребкування, було сформовано в чотири робочі групи, які вирішували запропоновані ситуаційні завдання: визначали вид булінгу, висували свої ідеї яким чином можна допомогти жертвам цькування на різних рівнях – області, міста, учбового закладу та на індивідуальному рівні.

Наприкінці заняття усі учасники тренінгу запевнили, що не мають проблем із цькуванням, за виключенням одиничних образ, яким дають гідну відсіч. Проте отримана інформація стане їм у пригоді на випадок, якщо подібне станеться з їхніми друзями, знайомими чи близькими.

На завершення заходу, з молоддю проведено акцію «Від щирого серця» на підтримку жертв булінгу. Усі бажаючі висловили свої побажання та слова підтримки на паперових серцях.

 

#РазомПротиБулінгу

#ЯМАЮПРАВО