Відвідувачі КП «Запоріжремсервіс» дізналися більше про “Чесну платіжку”

16 Липня 2019 року о 15:20

«Чесна платіжка» – дієвий  інструмент, з допомогою якого було впроваджено механізм установлення справедливих граничних цін на гарячу воду та тепло, завдяки цьому викорінено  схеми з обрахування тарифів. Відтак місцева влада почала модернізацію  ЖКГ.

Слід зазначити, що  у рамках урядової ініціативи «Чесна платіжка» Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області та житлово-комунальні господарства почали активно співпрацювати  у напрямку реалізації правопросвітницької кампанії. Тому, сьогодні у стінах КП «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради фахівцями сектору зв’язків з громадськістю було проведено інформування громадян.

Відвідувачі дізналися, де і як зробити перерахунок, скільки можна зекономити на нових тарифах, чи потрібно переоформлювати субсидію та де знайти зразки документів для оскарження дій теплопостачальної організації.

Крім цього, усі охочі отримали інформаційні тематичні буклети «Я маю право чесну платіжку», де розповідається про захист прав споживачів житлово-комунальних послуг.

#МінЮст
#MinJust4U

#ЗапорізькаЮстиція
#ЯМП
#ЧеснаПлатіжка