Відбувся правоосвітній захід для працівників ТОВ „ОПТ РІТЕЙЛ”

12 Квітня 2019 року о 14:50

12.04.2019 року відбувся правоосвітній захід для працівників ТОВ „ОПТ РІТЕЙЛ” в рамках всеукраїнських правопросвітницьких кампаній #ЯМаюПравоГолосу, #ВідповідальнеБатьківство, #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО. Під час проведення заходу фахівцями Дніпровського районного у місті Запоріжжі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області були висвітлені ключові напрями Кампаній:

– по роз’ясненню виборчих прав громадян, в тому числі окремих категорій осіб (внутрішньо переміщених осіб, осіб, які перебувають не за місцем виборчої адреси або не здатні самостійно пересуватися).

– по роз’ясненню порядку отримання податкової знижки на навчання, порядку отримання послуги #МуніципальнаНяня, правил виїзду з дитиною за кордон, розміру, підстав та порядку нарахування аліментів.

– по роз’ясненню переваг добровільного виконання рішення суду та можливостей працевлаштування, професійного навчання або підвищення кваліфікації за наявним фахом боржників за допомогою Державної служби зайнятості.