Відбулися робочі зустрічі з педагогічною спільнотою Запоріжжя

22 Травня 2019 року о 15:47

Продовжуючи реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО, за участі працівників відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, 21 та 22 травня відбулись робочі зустрічі з вихователями, практичними психологами й методистами дошкільних навчальних закладів №230 «Черешенька» та №171 «Світлячок».

Представники запорізької юстиції звернули увагу учасників заходів на можливостях, що завдяки впровадженим ініціативам Мін’юсту відкриваються для дітей та їх батьків. Таким чином, скористатись правом на аліменти, в межах кампанії #ЧужихДітейНеБуває, або отримати податкову знижку на розвиток дитини чи відшкодувати витрати на няню для дітей до 3 років, в рамках ініціативи #МуніципальнаНяня, вже сьогодні – легко!

Окрім того, зважаючи на наближення сезону відпусток, усі присутні відзначили необхідність роз’яснення батькам інформації щодо виїзду дитини за кордон без згоди другого з батьків. Нагадаємо, що для цього потрібно:

  • повідомити другого з батьків рекомендованим листом про державу перебування, мету і тривалість подорожі;
  • пред’явити на кордоні копію рішення суду або органу опіки і піклування про підтвердження місця проживання дитини.