Відбулась консультація з питань вчинення нотаріальних дій для громадян похилого віку

25 Квітня 2019 року о 16:06

24 квітня 2019 року відбувся виїзд мобільної точки надання консультацій громадянам похилого віку з питань вчинення нотаріальних дій та запобігання втрати ними майна. Громадян консультували фахівці Управління з питань нотаріату спільно з Відділенням Нотаріальної палати України в Запорізькій області на базі відділення денного перебування Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування Вознесенівського району. В рамках заходу, особи похилого віку мали можливість отримати фахові правові консультації та роз’яснення від спеціалістів.

Так, були надані консультації з питань особливостей посвідчення договорів дарування та договорів довічного утримання, заповітів та спадкових договорів. Також, громадянам роз’яснили загальний порядок оформлення спадщини. В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» були розповсюджені інформаційні ліфлети «Послуги ЦНАП: зручно та швидко» та «Відповідальне батьківство».

Нагадаємо, що надання адресної безоплатної правової допомоги є одним із пріоритетних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Тому Запорізька юстиція спільно з Відділенням Нотаріальної палати України в Запорізькій області взяли на себе місію з організації та проведення мобільних точок надання консультацій громадянам похилого віку з питань вчинення нотаріальних дій.