Від мрії до дії!

16 Травня 2019 року о 14:44

У святковий День вишиванки 16 травня 2019 року фахівці Запорізької юстиції спільно з працівниками Національної поліції організували екскурсію для учнів дев’ятого класу Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 94 Запорізької міської ради Запорізької області до Головного управління національної поліції у Запорізькій області.

Під час заходу, який був проведений у рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії», учні відвідали музей, де дізналися багато історичних фактів та почули реальні історії з життя запорізьких поліцейських. Школярі  змогли своїми очима побачити роботу операторів, які кожну хвилину приймають дзвінки на лінію 102 та своєю важкою працею забезпечують захист громадян і спокій у Запорізькій області.

У ході бесіди з дітьми очільник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Запорізькій області Ольга Зінченко привела багато прикладів зі своєї практики щодо злочинів, скоєних неповнолітніми та наголосила на дотриманні правил безпеки під час літніх канікул.

Школярі були дуже активними, ставили питання і розбирали життєві приклади. Усі присутні були вражені системою зовнішнього спостереження у нашому місті. Діти отримали багато нової інформації з буклетів Міністерства юстиції України та з великим інтересом чекають нових зустрічей з представниками юстиції та Національної поліції.

#ВідМріїДоДії

#ЯМП
#ЮстиціяВідкритаДоЛюдей!