Від мрії до дії!

29 Травня 2019 року о 12:50

Сьогодні, 29 травня 2019 року фахівці Запорізької юстиції спільно з працівниками Служби надзвичайних ситуацій організували екскурсію для учнів десятого класу Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 94 до Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області.

Захід був проведений у рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» та спрямований на попередження вчинення правопорушень серед підлітків. Так, діти всіх вікових категорій беруть участь у різноманітних заходах (ігри, екскурсії, майстер-класи), під час яких вони знайомляться зі своїми правами та обов’язками, а також героїчними професіями, представники яких повинні стати прикладом для наслідування.

Під час екскурсії школярі потрапили на виставку пожежно-рятувальної служби, поринули в історію пожежної охорони, прослідкували за розвитком справи до сьогодення, дізнались про основні причини виникнення пожеж та правила поведінки під час пожежі. Також, діти мали змогу оглянути пожежну частину, приміряти бойовий одяг, посидіти за кермом пожежно-рятувальних автомобілей.

Школярі були дуже активними, ставили питання і розбирали життєві приклади. Усі присутні були вражені тим, наскільки швидко може спалахнути приміщення, оселя будь-кого з нас, та наскільки серйозними іноді можуть стати результати дитячих забавок. Діти отримали багато нової інформації з буклетів Міністерства юстиції України та з великим інтересом чекають нових зустрічей з представниками Служби надзвичайних ситуацій.

#ВідМріїДоДії

#ЯМП
#ЮстиціяВідкритаДоЛюдей!

#ВідповідальнеБатьківство!