В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок

4 Вересня 2019 року о 13:12

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістом сектору зв’язків з громадськістю було проведено тематичний урок для учнів 4 класу Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
Учням у цікавій інтерактивній формі розповіли про права, які гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. Дітям дуже сподобалося заповнювати карту «Права дитини» та виконувати завдання «Допоможи героям обрати правильний шлях», де вони шукали та позначали виходи з лабіринтів для героїв Юстимчика, Юстинки та котика Ямпика, що потрапили у складні життєві ситуації. Урок відбувався у формі відкритого діалогу.
Завдяки проведеному навчанню маленькі школярі зрозуміли, що поряд із правами потрібно дотримуватися ще й правил поведінки. Зокрема, поводити себе так, щоб своєю поведінкою не порушувати права інших людей, бути старанним та активним учнем; самостійно знаходити інформацію із різних джерел; цінувати і піклуватися про своє здоров’я; поважати один одного; не ображати й не принижувати інших та дотримуватися правил безпеки.
На завершення уроку представник Запорізької юстиції привітала учнів з початком нового навчального року та побажала успішно вчитися, а також завжди вдосконалювати свої знання про гарантовані державою права.
#ЯМП!
#Я_МАЮ_ПРАВО!
#Юстиція_в_дії!
#УрокЯМП2019