В.о.начальника УДВС ГТУЮ у Запорізькій області Інною Панчук було презентовано досягнення державних виконавців Запоріжчини за перший квартал 2019 року

11 Квітня 2019 року о 14:06

11.04.2019 в.о.начальника УДВС ГТУЮ у Запорізькій області Інною Панчук було презентовано досягнення державних виконавців Запоріжчини за перший квартал 2019 року.

Так, завдяки налагодженій роботі державних виконавців нашого регіону завершено майже 25  тисяч  виконавчих документів на суму 500 мільйонів гривень.

Протягом  звітного періоду стягнуто майже 80 мільйонів гривень боргів зі сплати аліментів на користь 20,5 тисяч дітлахів.

Фактично, завдяки запровадженню новацій двох пакетів законів #ЧужихДітейНеБуває, забезпечено  стягнення з боржників майже 16 мільйонів гривень.

З початку дії законодавчих нововведень нашими державними виконавцями накладені обмеження на виїзд за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання відносно 8,5 тисяч неплатників аліментів.

Окрім цього, 64 неплатника отримали покарання у вигляді суспільно корисних робіт за скоєння ними адміністративного правопорушення, що полягає у несплаті аліментів.

Що стосується стягнення заборгованості по заробітній платі, то виконанню підлягало 4 тисячі виконавчих документів на суму майже 65 мільйонів гривень.

З яких фактично виконано більше 2,5 тисяч рішень. Всього з недобросовісних роботодавців нашого регіону за рішеннями даної категорії стягнуто понад 38 мільйонів гривень боргу.

Боржниками, що мають найбільші борги по виплати заробітної плати, у нашому регіоні є такі як товариство Запоріжжяобленерго,  підприємство комунальної власності Енергодарської міської ради.

Також завдяки злагодженим діям наших виконавців стягнуто до державного бюджету виконавчого збору на суму 11,5 мільйонів гривень.

Державні виконавці нашого регіону не зупиняються на досягнутому та прагнуть до більшого.