Увага! Оголошено результати конкурсу!

12 Квітня 2019 року о 16:42

 

Найменування посади Кандидат Результати

(загальна сума балів)

Примітки
1 Державний виконавець Токмацького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Антонова Дар`я Володимирівна 6,8 Переможець конкурсу

 

№ 129035

2 Державний виконавець Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Світла Лариса Володимирівна 5 Переможець конкурсу

 

№ 129044

3 Старший державний виконавець Заводського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Шклярова Ганна Вікторівна 8,36 Переможець конкурсу

 

№ 129045

4 Державний виконавець Заводського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (строково) Литвиненко Ірина Анатоліївна 4 Переможець конкурсу

 

№ 129046

5 Головний спеціаліст  Дніпровського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Гойденко Наталія Володимирівна 5,32 Переможець конкурсу

 

№ 129047

6 Державний виконавець Вільнянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Чернявська Ганна Анатоліївна 7,98 Переможець конкурсу

 

№ 129048

7 Державний виконавець Вільнянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Гавриленко Ольга Миколаївна 6,97 Переможець конкурсу

 

№ 129049

8 Старший державний виконавець Якимівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Комаренко Наталя Володимирівна 7,33 Переможець конкурсу

 

№ 129051

9 Державний виконавець Бердянського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (строково) Паскарь Каріна Маріанівна 7,48 Переможець конкурсу

 

№ 129058

10 Головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом у регіоні Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (строково) Проценко Антон Юрійович 8 Переможець конкурсу

 

№ 129059

Болобан Дмитро Анатолійович 6,83 Другий за результатами кандидат

 

№ 129059

 

11 Провідний спеціаліст відділу по роботі з персоналом апарату управління та організаційно – методичній роботі Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (строково) Божок – Плачінта Ганна Григорівна 7,6 Переможець конкурсу

 

№ 129060

 

 

12 Заступник начальника Бердянського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Бородіна Юлія Олександрівна 18,3 Переможець конкурсу

 

№ 129061

 

Не визначено переможців на зайняття вакантних посад державної служби у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області                        за №№ 129034, 129036 – 129043, 129050, 129052 – 129057.