Урочистості з нагоди професійного свята державних службовців відбулися сьогодні у облдержадміністрації

21 Червня 2019 року о 13:49

Урочистості з нагоди професійного свята державних службовців відбулися сьогодні у облдержадміністрації. Запорізьких держслужбовців привітали з професійним святом та подякували за сумлінну працю представники обласної влади, керівник обласної юстиції, міська влада.
Кращим працівникам було вручено урочисті грамоти та подяки.
Звертаючись до присутніх на святі державних службовців очильник запорізької юстиції Сергій Васильцов зазначив: «Хочу наголосити, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків державних службовців залежить соціальна стабільність, рівновага у суспільстві, моральне, фінансове благополуччя населення, успіх масштабних реформ, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем.

Тож, шановні колеги, щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби! Міцного здоров’я, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильного, соціально заможного та духовно багатого краю.»

Довідково: День державної служби в Україні відзначають щорічно 23 червня. Свято встановлено згідно з Указом Президента України з 2003 року. У цей же день за рішенням Генеральної Асамблеї ООН світова спільнота відзначає День державних служб.