Управлінням державної реєстрації проведено цикл заходів для приватних та державних нотаріусів Запорізької області

5 Липня 2019 року о 11:30

На початку травня 2019 року, Управлінням державної реєстрації ГТУЮ у Запорізькій області направлено запит до приватних та державних нотаріусів щодо проведення заходів у сфері державної реєстрації та пропозиції щодо дат та участі нотаріусів у зазначених заходах.

Відповідно до наданих пропозицій активна робота розпочалась в червні та продовжилась на початку липня 2019 року.

Нотаріуси, які виявили бажання прийняти участь у семінарах та тренінгах, організованих Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, мали змогу отримати інформацію про стан взаємодії з державними реєстраторами, обговорити та вирішити індивідуальні проблемні питання та отримати інформацію про актуальні законодавчі зміни та їх практичну реалізацію.

Водночас, проблемні питання, вирішення яких потребують додаткового вивчення зафіксовані та включені до відповідних узагальнень.

Проведення подібних заходів направлено на розгляд конкретної практики проведення державної реєстрації нотаріусами та вирішення індивідуальних проблемних питань, які виникають під час державної реєстрації.

Відповідно до наданих пропозицій, в подальшому робота з приватними та державними нотаріусами буде продовжена в ІІІ та ІV кварталах 2019 року.