Управлінням державної реєстрації проведено правовий лабіринт для дошкільнят Запоріжжя

11 Липня 2019 року о 16:57

Сьогодні 11 липня 2019 року вихованці дошкільного навчального закладу №230 «Черешенька» познайомились з відомими героями проекту #ЯМАЮПРАВО Юстимчиком та Юстинкою. Разом із представниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області дітлахи допомогли Юстинці дістатися через лабіринт до поліцейського, Юстимчику – до вчителя, а їхньому котику Ямпику – до люблячої сім’ї, яка захистить його від кривдників.

Також діти виконували додаткове завдання: в ігровій формі визначали вид права на зображенні та розмальовували ілюстрацію кольором. Разом з тим, допитливі дітлахи отримали свої відповіді щодо того, хто такий адвокат, чим займається поліцейський та у яких випадках необхідно обов’язково звертатись по допомогу до вихователя та батьків?

Слід зауважити, що у своєму дитячому віці наші маленькі громадяни вже сьогодні розуміють, що у суспільстві є ряд обов’язкових правил, яких необхідно дотримуватись.

Окрім того, по закінченню заходу було проведено аналіз результатів правового лабіринту із педагогічним колективом, практичним психологом та методистом закладу. Працівники запорізької юстиції звернули увагу на необхідності подальшого розвитку партнерства з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО!, зокрема його напрямів #ВідповідальнеБатьківство, кампанії #ЧужихДітейНеБуває щодо захисту прав дітей та жінок.

Додатково педагогічний колектив дошкільного закладу було проінформовано про їх правові можливості в межах кампанії #ЧеснаПлатіжка, а саме щодо встановлення граничного тарифу/ціни на тепло і гарячу воду та механізму захисту прав споживача житлово-комунальних послуг.