Управління з питань нотаріату продовжує роботу щодо удосконалення наявних форм і методів роботи по нотаріальному обслуговуванню населення Запорізької області

24 Липня 2019 року о 17:26

З метою поліпшення нотаріального обслуговування населення та підвищення рівня доступності населення до нотаріальних послуг 24 липня 2019 року відбулась робоча зустріч з посадовими особами села Миколай-Поле Запорізького району, Широківської, Біленьківської та Долинської сільських об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

В рамках робочої наради начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Управління з питань нотаріату Наталія Лєміш та приватний нотаріус Запорізького районного нотаріального округу Тамара Карташова відповіли на актуальні запитання присутніх щодо організації роботи та вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування. Під час робочої наради, зокрема, були розглянуті питання щодо можливості проходження посадовими особами органів місцевого самоврядування стажування для набуття практичного досвіду та професійного рівня щодо вчинення нотаріальних дій з питань оформлення спадкових прав.

Крім того, присутніх осіб було ознайомлено з ключовими меседжами проекту «Я маю право!», зокрема – з інформаційною кампанією #ЧеснаПлатіжка. Також присутнім були розповсюджені інформаційні буклети «Не передплачуйте за тепло та гарячу воду», «Суд за участі присяжних», «Послуги ЦНАП: зручно та швидко», «Відповідальне батьківство», «Немає грошей на аліменти? Допоможемо знайти роботу», «Поїхати з дитиною за кордон – легко» тощо.

#Запорізька_юстиція

#ЯМАЮПРАВО!

#ЧеснаПлатіжка