Управління з питань нотаріату продовжує проводити правоосвітні лекції

17 Квітня 2019 року о 15:49

17 квітня 2019 року, напередодні другого туру виборів Президента України, фахівці Управління з питань нотаріату провели правоосвітню лекцію в Державному навчальному закладі «Запорізький професійний ліцей сервісу».

Фахівці управління юстиції зустрілися зі студентами трьох груп, які навчаються за напрямами спеціальностей «Перукар-модельєр», «Бармен» та «Квітникар-Флорист». В рамках лекції спеціалісти Управління з питань нотаріату ознайомили присутніх з повноваженнями Міністерства юстиції України та провели лекцію на тему «Я маю право голосу». Метою правоосвітньої зустрічі було підвищення правової обізнаності молоді щодо механізмів захисту виборчих прав громадян та особливостей проведення виборчого процесу в Україні. Під час лекції ліцеїсти активно цікавилися практичними порадами щодо захисту своїх виборчих прав, зокрема щодо порядку дій у разі виявлення порушень під час голосування, оскарження незаконних дій під час виборчого процесу, тощо. Після лекції учням були розповсюджені буклети «Я маю право голосу», «Як проголосувати вдома», пам’ятки для виборців, які не перебувають за виборчою адресою.

Без уваги не залишилась, також, і кампанія Мін’юсту «Стоп булінг». Ліцеїсти дізналися як протидіяти булінгу; як допомогти тим, хто став жертвою булінгу та як уникнути конфліктних ситуацій в майбутньому.

Крім того, спеціалісти управління юстиції ознайомили педагогічний колектив з ініціативою Міністерства юстиції України #ВідповідальнеБатьківство та розповсюдили відповідні інформаційні ліфлети.

 

#МаюПравоГолосу

#ТвійГолос_ТвійВибір

#ЗнаюГолосую

#ПідЗахистомПрава
#ЗнаюДіюЗахищаю!

#СтопБулінг
#ЯМП!