Управління з питань нотаріату продовжує надавати правові консультації з питань вчинення нотаріальних дій

25 Червня 2019 року о 18:05

Управлінням з питань нотаріату ГТУЮ у Запорізькій області був організований та проведений виїзд мобільної точки з надання правових консультацій з питань вчинення нотаріальних дій для громадян похилого віку. Громадян консультували начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Управління з питань нотаріату Наталія Лєміш спільно з членом Правління Нотаріальної палати України у Запорізькій області Анастасією Любіченковською на базі відділення денного перебування Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування Олександрівського району.

Під час правових консультацій особи похилого віку мали можливість отримати фахові правові консультації та роз’яснення з питань особливостей посвідчення договорів дарування та договорів довічного утримання, заповітів та спадкових договорів. Також, громадянам роз’яснили загальний порядок оформлення спадщини. В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» були розповсюджені інформаційні ліфлети «Відповідальне батьківство», «Виконання рішення суду», «Пам’ятка для стягувача», тощо.

Нагадаємо, що надання адресної безоплатної правової допомоги є одним із пріоритетних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Тому Запорізька юстиція спільно з Відділенням Нотаріальної палати України в Запорізькій області взяли на себе місію з організації та проведення мобільних точок надання консультацій громадянам похилого віку з питань вчинення нотаріальних дій.

#ПідЗахистомПрава
#ЗнаюДіюЗахищаю!