Управління державної реєстрації продовжує взаємодію з державними реєстраторами Запорізької області

6 Червня 2019 року о 14:54

06 червня 2019 року, відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Запорізькій області проведено вебінар з державними реєстраторами Більмацької та Великобілозерської районних державних адміністрацій Запорізькій області.

Учасників заходу було ознайомлено із:

📢 законодавчими змінами у сфері технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна;

🏠 особливостями державної реєстрації права власності на новозбудовані об’єкти нерухомого майна

⚖️ юридичною відповідальностю та особливостями застосування антикорупційного законодавства у діяльності державних реєстраторів тощо.

Також, було акцентовано увагу на питаннях прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та проблемних питаннях, що виникають під час проведення державної реєстрації прав на новозбудовані об’єкти нерухомого майна.

Окремо, у ході вебінару були обговорені питання будівельних робіт після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, деякі питання державної реєстрації права постійного користування та права оренди земельних ділянок.

Додатково було обговорено основні напрями діяльності проекту #ЯМАЮПРАВО, такі як захист прав дітей #ВідповідальнеБатьківство і #ЧужихДітейНеБуває, реалізація права громадянина на виконання судових рішень #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду та #ЯМаюПравоБутиПрисяжним щодо конституційного права безпосередньо брати участь у здійсненні правосуддя через присяжних.