Управління державної реєстрації продовжує взаємодію з державними реєстраторами та нотаріусами Запорізької області

2 Серпня 2019 року о 16:30

Цього тижня представниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Запорізькій області було проведено семінари та вебінари з державними реєстраторами Якимівського, Веселівського, Приморського, Розівського районів Запорізької області та міста Запоріжжя. Також продовжено взаємодію з приватними та державними нотаріусами Запорізької області.

Під час заходів було обговорено питання щодо законодавчих змін у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, необхідності проведення звірки відомостей оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та розглянуто особливості використання відомостей Державного реєстру актів цивільного стану.

Окремо було наголошено на актуальних ініціативах та проектах Мін’юсту, зокрема реєстрації ТОВ за допомогою сервісу в Онлайн будинку юстиції.

Додатково учасники заходів дізнались про нові можливості проекту #ЯМАЮПРАВО, а саме про кампанії:

#ВідповідальнеБатьківство та #ЧужихДітейНеБуває щодо захисту прав дітей та жінок;

#ЧеснаПлатіжка щодо захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг та встановлення Урядом граничного тарифу/ціни на тепло і гарячу воду;

#ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду щодо реалізації права громадянина на виконання судових рішень.