Управління державної реєстрації продовжує реалізацію доступних форм взаємодії з державними реєстраторами Запорізької області

31 Травня 2019 року о 12:20

Протягом 28 – 31 травня 2019 року, представниками відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Запорізькій області було проведено ряд вебінарів з державними реєстраторами Пологівського, Оріхівського, Михайлівського та Мелітопольського районів Запорізькій області.

Увагу учасників заходу було акцентовано на:

📢 законодавчих змінах у сфері технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна;

🏠 особливостях державної реєстрації права власності на новозбудовані об’єкти нерухомого майна

⚖️ юридичній відповідальності та особливостях застосування антикорупційного законодавства у діяльності державних реєстраторів тощо.

Також, було приділено увагу питанням прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та проблемним питанням, що виникають під час проведення державної реєстрації прав на новозбудовані об’єкти нерухомого майна.

Окремо, у ході вебінарів були обговорені питання будівельних робіт після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, деякі питання державної реєстрації права постійного користування та права оренди земельних ділянок.