У Запорізькій області відкрито вже третій Open space

1 Жовтня 2019 року о 9:36

#Open_space В останній вересневий день на запорізькій землі було відкрито вже третій Open space – центр з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Загалом же по Україні цей центр є вже 44-м.
Відтепер мешканці та гості курортного Бердянську мають можливість користуватися послугами європейської якості – швидко та без черг отримати будь-який документ у форматі «єдиного вікна». Зокрема – зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій. Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно як раніше шукати банківське відділення.
«Для нас важливо забезпечити кожному українцю доступ до сучасних та зручних сервісів. І ми активно працюємо в цьому напрямку. Формат роботи офісу “Open Space” дозволяє людині протягом 15 хвилин отримати будь-яку послугу міністерства юстиції в одному місці. Раніше це займало від декількох годин до декількох днів» – підкреслила Ірина Дубиківська – начальник управління ДРАЦС Міністерства юстиції України, відкриваючі захід.
Як і попередні офіси Запорізького регіону, цей Open Space відповідає усім сучасним вимогам та викликам часу – впроваджено електронну чергу, передбачено зручні заїзди для людей з обмеженими можливостями і найголовніше – швидкі та якісні послуги.
Сергій Васильцов висловив вдячність представникам місцевої влади за підтримку ініціатив Мінюсту та сучасний ремонт у приміщенні Open Space.
Впевнені, що мешканці та гості міста високо оцінять роботу нового центру, його зручність та якість послуг, високопрофесійний колектив та європейські сервіси!
Довідково: «Open Space» є сервісом європейського зразка по наданню послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Це абсолютно новий формат організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору». Документи буде отримати ще простіше. Відкриття цього центру – це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі відсутні можливості для створення перепон у видачі документів.
#Minjust
#Мінюст
#Запорізька_юстиція
#Open_space