У школах Запоріжжя триває проведення уроків #ЯМАЮПРАВО!

5 Вересня 2019 року о 17:35

Продовжуючи проведення правопросвітницьких уроків в межах загальнонаціонального проекту #ЯМАЮПРАВО!, фахівці відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, сьогодні, 5 вересня 2019 року, завітали до 11-х класів Запорізької гімназії №46 Запорізької міської ради Запорізької області з поглибленим вивченням німецької мови.

Майбутні абітурієнти дізнались про основні міжнародні нормативно-правові акти, що забезпечують захист прав дитини, а також перелік цих прав. Крім того, школярі мали змогу отримати вичерпні відповіді щодо того, як захистити свої права, яка відповідальність чекає на правопорушників за скоєння злочинів, що таке дієздатність та правоздатність особи та як правильно кваліфікувати протиправне діяння?

Учні приємно здивували своєю юридичною обізнаністю у сфері правознавства та прагненням до отримання нових правових знань. Так, вони з легкістю визначили види та обставини скоєння протиправних діянь, дали оцінку поведінці героїв із запропонованих ситуацій та успішно впорались із завданням з «правової математики».

Впевнені, що нові знання відносно особливостей захисту своїх прав будуть корисними для наших юних громадян та стануть запорукою їх успішного майбутнього та суспільства загалом.

Нагадаємо, що реалізація проекту #ЯМАЮПРАВО! охоплює різноманітні напрямки діяльності, зокрема:

  • #ВідповідальнеБатьківство та #ЧужихДітейНеБуває щодо захисту прав дітей та жінок;
  • #ЧеснаПлатіжка щодо захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг та встановлення Урядом граничного тарифу/ціни на тепло і гарячу воду;
  • #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду щодо реалізації права громадянина на виконання судових рішень тощо.

#УрокЯМП2019