У м. Мелітополі відкрито сучасний сервіс «Open Space»

30 Вересня 2019 року о 15:12

Відтепер скористатися послугами в сфері державної реєстрації актів цивільного стану через систему «Open Space» зможуть мешканці та гості міста Мелітополь. Сучасний центр європейського зразка відкрили за адресою пр.Перемоги,4.
Урочисто презентувати новий офіс приїхала начальник управління ДРАЦС Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, яка разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергієм Васильцовим та заступником міського голови Олександром Щербаковим стали першими відвідувачами сучасного майданчика.
«Маємо сьогодні вже 43 відкриття сервісу «Open Space» і це означає лише одне – ініціативи Мінюсту працюють не на папері, а втілюються в життя. Ми й надалі плануємо відкривати оновлені офіси по усій державі, у містах обласного підпорядкування та у тих містах і райцентрах де у цьому є потреба», – наголосила Ірина Дубиківська, відкриваючі захід.
Черговий Open Space запорізької області відповідає усім сучасним вимогам та викликам часу – впроваджено електронну чергу, передбачено зручне місце прийому для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку і найголовніше – швидкі та якісні послуги.
Відсьогодні усі бажаючі зможуть отримати в найкоротші терміни цілий перелік реєстраційних сервісів, зокрема, зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій. Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно як раніше шукати банківське відділення.
Сергій Васильцов висловив вдячність органам місцевого самоврядування, які підтримали ініціативу Міністерства юстиції, долучилися до неї і віднайшли можливість зробити у приміщенні Open Space надсучасний якісний ремонт.
Впевнені, що мешканці та гості міста будуть приємно вражені як красою та атмосферою цього місця, так і високопрофесійним колективом!
#Open_space
#Minjust