Творчість очима нотаріусів: запрошуємо відвідати п’яту виставку у Виставковій залі Запорізької організації НСХУ

4 Червня 2019 року о 10:57

04 червня 2019 року з 16 год. З0 хв., у Виставковій залі Запорізької організації Національної Спілки художників України (пр. Соборний, 159) відкриється П’ята виставка творчості нотаріусів і дітей, яка триватиме до 15 червня 2019 року.
Відвідувачі побачать різноманітні роботи, виконані нотаріусами у вільний від юридичної діяльності час: картини вишиті і написані фарбами, фото картини, ознайомляться з літературною творчістю, яскраво проведуть час, зустрінуться з авторами творів, побачать роботи дітей.
Відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області запрошує всіх небайдужих відвідати захід.
Голова Відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області Масловець Людмила Сергіївна.Члени Правління Туриченко Оксана Миколаївна та Карташова Тамара Михайлівна (відповідальні за організацію)Член комісії НПУ з питань інформаційної політики та протидії корупції Соха Олена Борисівна (інформаційне висвітлення).

Метою цього заходу є ознайомлення мешканців та гостей міста Запоріжжя з творчістю нотаріальної спільности і до Дня захисту дітей. Організаторами заходу стали Відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області, а інформаційну підтримку надали Запорізька організація Національної Спілки художників України.
Відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області Юридична адреса: м. Запоріжжя, вул. Олександра Говорухи, буд.34, тел. 050 9437335 (Масловець Л.С.), 0667205121 (Соха О.Б.)
E-mail: elena notarius@ukr.net, notarl229@gmail.com
https://www.facebook.com/npu.zp.ua http://notariatzp.at.ua/