Світлана Глущенко відвідала оздоровчий табір “Маяк”

4 Липня 2019 року о 17:00

Другий день робочого візиту Світлани Глущенко до козацького краю, розпочався із візиту до оздоровчого табору “Маяк”. Там на неї із нетерпінням чекала малеча – учасники правового квесту «Сходинками права», організованого запорізькою юстицією. Звертаючись до маленьких вихованців “Маяка”, заступник Міністра юстиції України зауважила:

«Протягом останніх кількох років наша держава активізувала сили у напрямі правопросвітництва серед наймолодших членів нашого суспільства. Дівчата та хлопці, я хочу щоб ви вже в цьому віці усвідомлювали і могли захистити свої права. Тому сьогодні запрошую вас до цікавого правового квесту «Сходинками права». Бажаю вам успіху та перемоги!»

На учасників квесту чекало безліч цікавих локацій («Карта моїх прав», «Вік: обов`язки і відповідальність», «Я маю право» та інші) кожна з яких допомагала дитині зрозуміти свої права та знати як діяти у разі булінгу. На переможців правового конкурсу чекали цікаві подарунки, котрі вручали поважні гості, серед яких керівник апарату облдержадміністрації, очильник обласної юстиції, начальник управління державної виконавчої служби.

По завершенні квесту, усі бажаючі мали змогу поспілкуватися із Світланою Глущенко та з перших рук отримати відповіді на всі свої запитання.