Світлана Глущенко обговорила нову ініціативу уряду “Чесна платіжка” з трудовим колективом комбінату ПАТ «Запоріжсталь»

4 Липня 2019 року о 18:30

Світлана Глущенко обговорила нову ініціативу уряду “Чесна платіжка” з трудовим колективом комбінату ПАТ «Запоріжсталь». “Чесна платіжка” – це реальний інструмент захисту людей, який передбачає впровадження механізмів установлення справедливих цін на тепло і гарячу воду, а відтак сприятиме викоріненню будь-яких схем з обрахуванням тарифів і спонукатиме місцеву владу відповідально вкладати кошти місцевих бюджетів у модернізацію ЖКГ” – наголосила заступник Міністра юстиції України у ході спілкування з працівниками комбінату.

Крім того, увагу присутніх було акцентовано на запуску правопросвітницької кампанії «Я маю право на чесну платіжку»,  яка містить покрокові алгоритми дій, що допоможуть громадянам захистити свої права як споживача житлово-комунальних послуг. Світлана Глущенко детально роз’яснила запоріжсталівцям  їх права та необхідні дії у разі отримання несправедливої платіжки. А головне, як домогтися перерахунку вартості опалення.

«Що для нас є важливим, коли отримуємо платіжку? Звісно, сума. Громадяни не повинні переплачувати за повітря і відповідати за неефективну роботу місцевих постачальників послуг», – додала на завершення Світлана Глущенко.