Світлана Глущенко: державні виконавці запоріжчини стягнули на користь дітей понад 270 млн. гривень аліментів

3 Липня 2019 року о 16:16

У рамках робочого візиту 3 липня 2019 року Світланана Глущенко провела засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами та оперативного штабу щодо стягнення заборгованості по аліментах.
«Хочу відзначити, що показники Запорізької області є вище середніх поУкраїні, робота виконується на належному рівні», – наголосила Світлана Володимирівна.
Відкриваючи засідання начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов повідомив, що в цілому задоволений станом роботи територіальних органів державної виконавчої служби Запорізької області з виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, однак вважає за необхідне і надалі працювати у такому ж режимі.
Окрім представників органів юстиції у засіданні штабу взяли участь представники обласної ради профспілок, Пенсійного фонду України в Запорізькій області, обласного центру зайнятості та управління Держпраці, з якими Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області співпрацює у напрямку організації примусового виконання рішень судів та інших державних органів.
Начальник Управління державної виконавчої служби Антон Проценко зауважив, що продовжується активна робота щодо ліквідації заборгованості і показники будуть збільшуватися.. На разі завершено 3 297 виконавчих проваджень на суму майже 48 мільйонів гривень.
Завершили засідання урочистим врученням відомчих відзнак Міністерства юстиції України працівникам органів запорізької юстиції з нагоди Дня Конституції.