#СтопБулінг #ЗупинимоБулінгРазом

17 Вересня 2019 року о 17:58

17 вересня 2019 року спеціалістом відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено урок для учнів 5 класу Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області на тему «Стоп Булінг» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Школярів проінформовано про поняття булінгу, його види, прояви та способи захисту. Пояснили учням що робити, якщо вони стали жертвою цькування однолітків та як діяти, якщо вони стали свідками булінгу.

Захід відбувся у формі відкритого діалогу. Школярі активно брали участь в обговоренні даної теми та ставили чимало запитань.

Крім того, вчителем було наголошено, що найближчим часом в класах школи з’являться так звані «скриньки довіри». Кожен бажаючий може викласти письмово свою проблему у листі та покласти його до скриньки. Вчителями будуть аналізуватися листи та вживатися відповідні заходи для вирішення питань.

#РазомПротиБулігну